Bod Inspirace

Vydáno: 09.03.2012, v rubrice:

Bod inspirace – krátké skutečné příběhy, které změní váš život

Portál www.bodinspirace.cz< je místem, kde čtenáři nachází ověřené inspirativní příběhy. Pojem “ověřené” značí, že se příběhy skutečně staly a měly úspěšný účinek nebo-li daná situace pomohla uživateli změnit svůj život či postoj k otázce, kterou řešil. Nejde tedy o teoretické rady, ale o praktické skutečné příběhy. Velkou výhodou je, že příběhy jsou krátké. Během chvilky tak mate možnost získat mnoho stručné, ale o to více věcné inspirace.

Dané inspirativní příběhy jsou uloženy v základních osm oblastech - práce, vztahy, studium, sport, zdraví, styl, koníčky, dárky.Dané oblasti vám umožní nejen cíleně číst, ale i psát inspirativní příběh. Důležité je vědět, že portál Bod inspirace nesleduje styl psaní, ale myšlenku sdělené inspirace. Velmi oblíbené jsou inspirace pro lidské vztahy. Velkou hodnotu daného webu mají tzv. žebříčky. Každý inspirativní příběh je totiž uživateli nejen komentovány (zjistíte tak zpětnou vazbu a například i zajímavý dodatek, radu), ale i hodnoceny. Čtenář hodnotí tzv.inspirativní kvalitu příběhu. Ve výsledku tak máte možnost číst inspiraci nejen pro oblast kde ji hledáte, ale i od nejlepší, či od nejkomentovanější, nejnavštěvovanější…

Chcete-li tedy získat ověřenou inspirativní radu pro oblast v které se trápíte a nevíte jak ji změnit tak navštivte www.bodinspirace.cz< - web plný příběhů, změn a inspirace.


Pro odborníky, pro média, mapa webu ~ kontaktujte nás