Beletrie on-line: akt druhý

Vydáno: 19.09.2010, v rubrice:

Pokrčujeme v tématu dostupnosti plných beletristických textů a čtení z eBooků. Na předchozí tři projekty navážeme další trojicí (tematicky zaměřené specializované weby a čtečky si necháme ale až na příště :-)):

1) Literární doupě

Web se profiluje jako čtenářský deník, zdroj pro referáty, povinná četba a knihovna v jednom. Zpřístupňuje autory a jejich díla, u nichž lze výběrově přejít na recenze, ukázky i plný text (html e-book).Stahování knih ve formátu PDF je zpoplatněno.

   2) E-BELETRIA

Na E-beletrii najdete romány, detektivky, povídky, sci-fi, historické knihy a pár odborných textů (více viz E-KNIHY).Volná díla české i světové klasiky lze stahovat ve formátech DOC a PDF.

 

 

   3) Plné texty na BiblioHelpu

Nejlepší na konec :-). Cca 10 % knih z našeho webu můžete prohlížet i plnotextově – jedná se jak o beletristická díla, tak o odborné texty (zejména poradenské příručky). Texty jsou dostupné ve formátu PDF.

 

 

Pokud má kniha profil na serveru Google Books, lze na něj ze záznamu knihy přejít a prohlédnout si knihu pomocí této služby! Viz např. kniha Asertivně do života (Tomáš Novák, Věra Capponi).

Naší nabídky využijte! Pravidelně ji aktualizujeme - a nyní už taky víte, kam chodíme (nejen) pro inspiraci :-).


Pro odborníky, pro média, mapa webu ~ kontaktujte nás