Žil jsem jako pedofil

Obálka knihy Žil jsem jako pedofil - ,

Koupit knihu

Vypůjčit knihu

Název: Žil jsem jako pedofil

Autor: Janek Alexa

DoporučiliRedakce
V kategorii
Žánr
Věková kategorie
Zaměření
Štítky redakce, , , , ,
Štítky uživatelůPomozte nám i ostatním - buďte první, kdo zařadí tuto knihu.

Popis knihy

Osobní zpověď člověka, který se narodil s odlišnou sexuální orientací a byl odsouzen za pohlavní zneužití osob mladších 15 let. Vypráví o jeho dětství, dospívání, kdy si začal uvědomovat svou sexuální orientaci, o letech strávených vedením chlapeckého oddílu, o období sexuální adaptace, v němž se snažil navázat partnerský vztah se ženou, o neustálém tlaku obrovského pokušení, kterému několikrát podlehl. Následuje soud, ochranná ústavní léčba a kastrace, pro niž se dobrovolně rozhodl, a nástup k trestu odnětí svobody. Autor, který má dlouholetou novinářskou zkušenost, líčí svůj příběh poutavě s velkou otevřeností a odvahou, což umožní pochopit prožívání a společenské postavení člověka se sexuální deviací.

Ukázka z knihy

Úvodem

My, kdo jsme přijali odpuštění od Boha, máme také ze srdce odpustit ostatním. Přijmeme milost a začneme ji předávat dál. Jinak utrpení a bolest neskončí.

Nebylo snadné psát tuto knížku. Rozhodl jsem se k tomu během své sexuologické ústavní léčby v psychiatrické léčebně. Navzdory mnoha létům, která uplynula od mého prvního deliktu, vzpomínal jsem na vše s pocitem studu. Věřím, že čtenář pochopí, že moje osobní zpověď má daleko od jakéhokoli druhu pornografie nebo zvrhlictví. Omlouvám se za to, že líčení událostí, které vedly k mým trestním stíháním a odsouzením, je syrové. Je však pravdivé, a dostane-li se tato kniha do rukou člověka se stejným celoživotním postižením, jaké mám já, měla by být varováním, jak rychle může pedofil podlehnout svému vrozenému pohlavnímu zaměření. Zároveň však i upozorněním na to, aby se takový člověk nedostával do situací, které mohou být osudné.

Mohlo by Vás také zajímatPro odborníky, pro média, mapa webu ~ kontaktujte nás