Ženy, které příliš milují

Obálka knihy Ženy, které příliš milují - ,

Koupit knihu

Vypůjčit knihu

V katalogu BETH

Název: Ženy, které příliš milují

Autor: Robin Norwood

V kategorii
Žánr
Věková kategorie
Zaměření
Štítky redakce, , ,
Štítky uživatelůPomozte nám i ostatním - buďte první, kdo zařadí tuto knihu.

Čtenáři: Proč právě tato kniha?

Výborná kniha, která pomáhá vysvětlit ženám, proč si opakovaně vybírají špatné partnery, kteří si jich neváží a se kterými zažívají jen bolest, psychické vyčerpání a strach. Nabízí možnost vyjít z tohoto začarovaného kruhu cestou nalezení příčin špatného výběru a uvědomění si vlastní hodnoty.

čtenářský TIP

Ukázka z knihy

Co dělat, když milujeme muže, který nám lásku neoplácí 

Na židli proti mně se upjatě usadila drobná, živá osůbka s blonďatými kučerami. Jill za mnou přišla poprvé a tváři- la se pochybovačně. Všechno na ní bylo pěkně okrouhlé, obličej, mírně boubelatá postava, a hlavně modré oči, kterými zkoumavě přejela moje zarámované diplomy na zdi.

 Stručně se mě vyptala, kterou fakultu jsem absolvovala, a s nápadnou pýchou se zmínila, že vystudovala práva. Pak se odmlčela a sklopila pohled na složené ruce. „Radši bych asi měla začít  o tom, proč jsem tady,“ řekla , pak spěšně, jako by nechtěla ztratit odvahu.  

„Vyhledala jsem terapii poprvé v životě, protože jsem opravdu nešťastná. Jde o muže, jak jinak. Nevím, čím to je, ale vždycky udělám něco, co je odradí. Kolikrát mě přímo pronásledujou, ale jak mě poznají blíž, tak,“ tady se odmlčela, jako by se obrňovala proti bolesti, „tak se to všecko rozpadne.“

Mohlo by Vás také zajímatPro odborníky, pro média, mapa webu ~ kontaktujte nás