Muž, který chtěl být šťastný

Obálka knihy Muž, který chtěl být šťastný - ,

Koupit knihu

Vypůjčit knihu

Název: Muž, který chtěl být šťastný

Autor: Laurent Gounelle

V kategorii
Žánr
Věková kategorie
Zaměření
Štítky redakce, , , ,
Štítky uživatelůPomozte nám i ostatním - buďte první, kdo zařadí tuto knihu.

Čtenáři: Proč právě tato kniha?

Také se Vám zdá, že je dnes život příliš složitý? Tento krásný jednoduše napsaný román mi ukázal, že složitým si ho většinou děláme sami. Když si říkáme, tohle já nemůžu nebo tohle já musím, jsou to většinou jen naše vlastní mantinely a klidně se jich můžeme zbavit.

čtenářský TIP

Popis knihy

Jste na výletě na ostrově Bali a pár dní před odjezdem navštívíte jednoho starého léčitele. Ne že byste k tomu měli nějaký zvláštní důvod, nejste nemocní, jen se doslechnete o jeho velkém věhlasu a napadne vás, že byste se s ním mohli setkat.Starý léčitel vás prohlédne. Jeho diagnóza zní jasně. Těšíte se dobrému zdraví, avšak váš život není... šťastný. Ten moudrý stařec jako by vás znal lépe než vy sami. Neobvyklým náhledem na váš dosavadní život vás vtáhne do vůbec nejpoutavějšího dobrodružství, jaké si člověk může představit – dobrodružství objevování sebe sama. Zážitky, které vám zprostředkuje, radikálně změní váš život a stanou se klíčem k životu, o kterém jste vždy snili.
Tato knha nám ukazuje, jak se osvobodit od věcí, které nám brání v tom, abychom byli skutečně šťastní.

Ukázka z knihy

„Většina našich obav jsou jen výplody naší mysli. Možná si to neuvědomujete, ale umět se obrátit na ostatní s prosbou o pomoc je naprosto zásadní. Všichni lidí, kteří v životě něčeho dosáhli, tuto schopnost mají.“

Mohlo by Vás také zajímatPro odborníky, pro média, mapa webu ~ kontaktujte nás