Citoví upíři

Obálka knihy Citoví upíři  - ,

Koupit knihu

Vypůjčit knihu

V katalogu BETH

Název: Citoví upíři

Autor: Albert J. Bernstein

DoporučiliVlastimil Zima
V kategorii
Žánr
Věková kategorie
Štítky redakce,
Štítky uživatelůPomozte nám i ostatním - buďte první, kdo zařadí tuto knihu.

Napsali o knize

Zajímavé charakterizování typů jednotlivců, se kterými se čtenáři běžně setkávají v zaměstnání i v rodině.

Popis knihy

Citoví upíři se tváří jako běžní lidé, někteří svou moc uplatňují v práci, jiní doma, další usilují o to, aby pronikli do okruhu nejbližších přátel. Zprvu je nepoznáte. Bývají okouzlující, bystří, umějí si získat důvěru druhých, ovšem jejich cílem je vysát z vás veškerou energii. Odhalte upíry ve svém životě, začněte se bránit a zbavte se jejich vlivu

Ukázka z knihy

Citoví upíři na první pohled vypadají jako bezvadní lidé, dokonce lepší než ostatní. Jsou bystří, chytří a stejně okouzlující jako ten transylvánský hrabě. Snadno si získají vaši přízeň i důvěru. Chcete od nich víc než od druhých. Očekáváte více, dostanete méně a na závěr vás citoví upíři srazí na kolena a odejdou s hlavou hrdě vztyčenou. Pozvete je do svého života a svou chybu si uvědomíte až ve chvíli, kdy se za nimi zavírají dveře, vy jste na dně sil, třeští vám hlava, máte prázdnou peněženku a nejspíš i zlomené srdce. Přesto si nejste jisti odpovědí na otázku, zda jste ti špatní vy, nebo oni.
Špatní jsou oni. Citoví upíři.
Znáte nějaké? Už jste měli tu čest seznámit se s nimi?
Poznali jste lidi, kteří na první dojem působili jako dokonalé bytosti, ovšem nakonec vám v životě nadělali totální zmatek? Okouzlil vás někdo neodolatelným šarmem? Oslepil vás někdo blýskavým pozlátkem, z něhož vám zrak přecházel? Šeptal vám někdo během romantické noci čarokrásné sliby, po nichž se s úsvitem jen zaprášilo?
Vysál z vás někdo citovou energii?

Mohlo by Vás také zajímatPro odborníky, pro média, mapa webu ~ kontaktujte nás