Rakovině zabráníš

Obálka knihy Rakovině zabráníš - ,

Koupit knihu

Vypůjčit knihu

V katalogu BETH

Název: Rakovině zabráníš

Autor: Tomáš Husák

DoporučiliOlga Svobodová
V kategorii
Žánr
Věková kategorie
Štítky redakce, , , ,
Štítky uživatelůPomozte nám i ostatním - buďte první, kdo zařadí tuto knihu.

Popis knihy

Autor své celoživotní poznatky a názory uložil do svých knih: Rakovině zabráníš, Jak si zachráníte život a zdraví a zatím poslední Stop nemocem. Informace v těchto knihách se opírají vědecké poznatky a statistické údaje z tisíců odborných časopisů a děl publikovaných ve všech světových jazycích.
Jeho pojetí zdraví, racionální výživy se diametrálně liší rozchází se stanovisky a doporučeními našich "oficiálních" odborníků" a proto byl po léta umlčován, okřikován a zesměšňován. Jeho publikace dávají nejenom odpověď, kdo měl kdo a má - co se výživy týče - pravdu a kdo hlásá mylné informace. Je to jeden z nejzávažnějších hlasů, jaký kdy u nás k této problematice zazněl.

Ukázka z knihy

Než začnete číst

Na nesprávnou výživu ročně umírá v našem státě 80 000-100 000 lidí. Značná část těchto lidí umírá proto, že po celý život nedostávali pravdivé informace o výživě. Byly jim předkládány nesprávné zásady výživy. Správná výživa přitom sehrává důležitou roli ve zdraví člověka.
Pravidla zdravé výživy bychom mohli popsat na malém počtu stran. Jenže čtenář se v minulosti nesčetněkrát setkal s tím, že mu někdo tvrdil, že zdravá výživa vypadá zcela jinak. Nesčetněkrát se ještě v budoucnosti setká s takovýmito prohlášeními. Čtenář by potom nikdy nevěděl, kde je pravda, čemu má věřit, jaký typ stravování si má v zájmu svého zdraví vybrat.
Předkládáme proto čtenáři tak rozsáhlý soubor faktů, aby si mohl na základě údajů z nejpřednějších světových odborných časopisů sám rozhodnout, co je zdravé a co není.

HUSÁK, Tomáš. Rakovině zabráníš. 1. vyd. Liberec : Pressart, 1991. ISBN 80-900367-1-6. S. 6-7.

Mohlo by Vás také zajímatPro odborníky, pro média, mapa webu ~ kontaktujte nás