Audioknihy.net: Rozcestník audioknih je na světě!

Vydáno: 03.04.2010, v rubrice:

O významu audioknih jsme se na webu BiblioHelp nejednou zmiňovali (viz např. Audioknihy na našem webu i kolem něj). Jejich prospěšnost tedy není třeba extra zdůrazňovat, avšak – víme, kde přesně máme audioknihy hledat? Na stránkách vydavatelství a elektronických obchodů? To určitě ano, ale pokud chceme vydanými zvukovými tituly procházet pohodlně a z jednoho místa, můžeme tak snadno učinit díky novince na webu Audioknihy.net – tvůrci projektu na svých stránkách o audioknihách vytvořili Rozcestník nejdůležitějších vydavatelů audioknih u nás!

Viz též A JE TO TADY! ROZCESTNÍK JE NA SVĚTĚ (Audioknihy.net). Podívejte se na něj.

Najdete zde produkci vydavatelství Tympanum, Audiostory, Popron music, Radioservis, a. s.,  Supraphon a Fonia.

Projekt Audioknihy.net přibližuje svět audioknih v jeho nejširším možném měřítku (novinky, soutěže, akce, spolupráce, ...):

Prostřednictvím projektu chceme o audioknihách informovat v co nejširším možném měřítku, k tomu nám má pomoci právě tvorba webového portálu jako rozcestníku veškerých informací ze světa audioknih. Jeho úkolem je také vytvoření komunitního prostředí, které zahrne uživatele z řad posluchačů až po samotné tvůrce, vydavatele a distributory audioknih. Mimo to je naším záměrem cílená propagace a také samotná tvorba audionahrávek. (Stručně o projektu)

a tak se můžeme jen těšit na to, jakými dalšími aktivitami nás jeho tvůrci ještě překvapí!

Proč?

Protože „Na BiblioHelpu říkáme audioknihám ANO!“ :-).


Pro odborníky, pro média, mapa webu ~ kontaktujte nás